PROFESIONALUMAS

Kuriant firminį stilių ypatingą dėmesį skiriame bendravimui su Užsakovu, įsiklausome į pageidavimus ir pateikiame profesionalius pasiūlymus.

VIZIJA

Profesionaliai sukursime firminį stilių atitinkantį Jūsų viziją ir veiklos sritį.

BENDRADRBIAVIMAS

Bendradarbiaujant tarpusavyje su Užsakovu pasiekiame geriausią rezultatą, kuris tenkina tiek Užsakovą tiek mus kaip profesionalus.

PUNKTUALUMAS

Esame punktualūs ir dėmesingi užsakovo poreikiams.

PATIRTIS

Mūsų patirtis šioje srityje virš 10 metų.

KAINA

Dėl kainos teiraukitės el.paštu info (eta) spdizainas.lt, atsakysime tiksliai atsižvelgdami į užduotį.

FIRMINIO STILIAUS KŪRIMAS

Firminio ženklo kūrimas Jums ir/ar Jūsų įmonei.

Firminis stilius – įmonės įvaizdis. Pagal jį Jūsų verslas yra atpažistamas ir vertinamas.
Geras įmonės įvaizdis tai pridėtinė vertė Jūsų verslui ir didelė įtaka jo perspektyvai.

Logotipas – svarbiausias ir esminis Jūsų įmonės firminio stiliaus elementas atspindintis įmonės veiklą, viziją, idėją ir misiją.

Pagal poreikius galima užsakyti:

1) Tik logotipą;
2) Dalį įmonės firminio stiliaus elementų: logotipas, interneto svetainė, vokas, blankas, saskaita-faktūra, vizitinė kortelė ir/ar kt.
3) Pilną firminio stiliaus knygą (Brandbook) su pilnu firminio stiliaus sukūrimu.

Firminiam stiliui dažniausiai pasirenkama: logotipas, vokas, blankas, saskaita-faktura, vizitine kortele. Taip pat: darbuotojo pažymejimas, aplankas, nuolaidu kortele, skrajute, plakatas, kvietimas, apranga, reklama ant transporto priemoniu, prezentacijos (PPT) šablonas, bloknotas, CD apipavidalinimas, lipdukai, el.pašto parašas.


Stiliaus knyga

Stiliaus knyga (Brandbook) – imonės veidas vidinėje ir išorinėje aplinkoje.
Stiliaus knyga yra vizualinės komunikacijos vadovas, todėl jis turi daugiausiai įtakos tolimesniam organizacijos firminio stiliaus kūrimui. Ji būtina užsakant maketavimo ar spaudos darbus, taip pat įmonės marketingo specialistams, kad įmonės įvaizdis visur atrodytu profesionaliai.
Stiliaus knygą sudaro: logotipo naudojimo taisyklės ir draudimai, identifikacinės spalvos, pagrindiniai ir papildomi šriftai kaip tinkamai formuoti vientisą stilių, suvenyrai, rekomendacijos ir pasiūlymai firminio stiliaus elementų sukūrimui.

TURITE VERSLO IDĖJŲ? REIKALINGAS FIRMINIS STILIUS? PRAŠOM KREIPTIS !